Icona Pop prezentują lyric video do najnowszego singla! Posłuchaj premierowej kompozycji “Girls Girls”

Szwedzki duet Icona Pop, w którego skład wchodzą Caroline Hjelt i Aino Jawo, przygotowuje się od jakiegoś czasu do wydania swojego nowego albumu. Po zaprezentowanych w zeszłym roku singlach „Someone Who Can Dance” i “Brightside” grupa skupiła się nad kompletowaniem materiału na swoje kolejne wydawnictwo, które ukazać się ma już wkrótce. Póki co do sieci trafił natomiast ich kolejny teledysk, który doczekał się już także oficjalnego lyric video.

Piosenka “Girls Girls” została niedawno ogłoszona kolejnym oficjalnym singlem dziewczyn z Icona Pop, których album ukazać się ma podobno już w tym roku nakładem wytwórni TEN Music Company. Utwór trafił do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych 16 czerwca wraz ze zrealizowanym do niego lyric video. Nie jest w tym momencie wiadomo czy podobnie jak w przypadku “Brightside” singiel doczeka się oficjalnego teledysku, jednak będziemy Was oczywiście informować na bieżąco.

Icona Pop - Girls Girls cover

Icona Pop / TEN Music Group

Przypomnijmy, że dotychczasowy dorobek artystyczny dziewczyn zamyka EPka „Emergency” wydana jeszcze w lipcu 2015 roku. Dyskografię grupy zamyka natomiast album „This Is… Icona Pop”, który ukazał się już ponad cztery lata temu. Lyric video do kompozycji „Girls Girls” możecie oczywiście obejrzeć poniżej! Czekacie na nowy album dziewczyn? Jak Wam się podoba “Girls Girls”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus