HIT LATA 2017: runda 1!

Wakacje są z nami oficjalnie już od 21 czerwca, jednak dopiero dziś większość je rozpoczęła! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was plebiscyt, w którym Waszym zadaniem będzie wybranie Hitu Lata 2017! 

W zabawie bierze udział 16 piosenek wybranych przez redakcję popheart.pl, jednak zostały uwzględnione także Wasze sugestie. Plebiscyt podzielony jest na 4 etapy i w każdym z nich odpadać będzie połowa utworów. Poszczególne rundy zostały przedstawione na grafice poniżej.

RUNDA 1

Pierwszy etap naszej zabawy trawa do 27 czerwca do godziny 17:00. W ciągu rundy możecie raz zagłosować na 8 utworów w 8 przygotowanych pojedynkach. Wasze głosy stanowić będą 70% ostatecznego wyniku, natomiast 30% należeć będzie do redakcji popheart.pl.

KONKURS! Mamy dla Was także konkurs, w którym możecie wygrać płytę niespodziankę. Wystarczy napisać w komentarzu na Facebooku pod tym postem https://www.facebook.com/popheartpl/posts/1297853953675938 odpowiedź na pytanie: na które piosenki zagłosowałeś i dlaczego? Na Wasze zgłoszenia czekamy do zakończenia rundy 1. Nagrodzimy autorów trzech najciekawszych odpowiedzi.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus