Ella Eyre zdradza pierwsze szczegóły nowej płyty oraz zapowiada singiel!

Brytyjska wokalistka Ella Eyre, która ostatnio wystąpiła w Polsce na ESKA Music Awards 2017, od dłuższego czasu przygotowuje piosenki na nowy album. W jednym z ostatnich wywiadów artystka zdradziła kilka szczegółów nowej muzyki.

Ella Eyre stała się rozpoznawalna dzięki utworze “Waiting All Night” zespołu Rudimental, ale także za sprawą solowych numerów jak “If I Go” czy “Comeback”. Już niedługo do sprzedaży ma trafić druga studyjna płyta artystki. Podczas ostatniej wizyty w Polsce udzieliła wywiadu eska.pl i zdradziła informacje o nadchodzącym singlu oraz całym albumie.

“Premiera (nowego singla – przp. red.) odbędzie się już naprawdę niedługo. Jest to popowa piosenka i nie nagrywam już ciężkich utworów drum and bass. To zdecydowanie różni się od tego, co było na mojej poprzedniej płycie. Napisałam teraz o wiele szybsze i radośniejsze piosenki. (…) Jest lato i mój nowy singiel ukaże się jeszcze tego lata. Mam nadzieję, że ten utwór będzie dobrym odzwierciedleniem mojej nadchodzącej muzyki. (…) Ukaże się za kilka tygodni i pojawi się tam niespodzianka, ale jeszcze nie mogę nic zdradzić”.

Udostępnij na Google Plus