Dziś premiera nowego albumu Calvina Harrisa!

Już dziś premiera nowego albumu Calvina Harrisa „Funk Wav Bounces Vol. 1”. Na płycie znalazła się cała plejada największych gwiazd współczesnej sceny pop i hip-hopu – między innymi Pharrell Williams, Katy Perry, Nicki Minaj i Frank Ocean.

„Funk Wav Bounces Vol. 1” to piąty album Calvina Harrisa i następca platynowego w Polsce „Motion” z 2014 roku. „Sorry Gorillaz, to Calvin Harris wyda najbardziej naszpikowaną gwiazdami płytę tego roku!” – tak o płycie napisał magazyn NME. Nie ma w tym grama przesady. Sam producent już w lutym wyjawił na Twitterze, że spotkał się w studiu z największymi artystami tego pokolenia.  Na płycie „Funk Wav Bounces Vol. 1” pojawi się aż 19 gości, z których ciężko jest wybrać najważniejszych – to same najbardziej uznani i popularni obecnie artyści popu, r&b i rapu: Frank Ocean, Travis Scott, Kehlani, Future, Pharrell Williams, Katy Perry, Big Sean, John Legend, Khalid, Migos, Schoolboy Q, Ariana Grande, Young Thug, D.R.A.M., Nicki Minaj, Lil Yachty, Jessie Reyez, PartyNextDoor i Snoop Dogg.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus