DJ Khaled łączy siły z Rihanną i Brysonem Tillerem! Zobacz teledysk do ich wspólnego utworu “Wild Thoughts”

Amerykański producent i raper DJ Khaled nie może ostatnio narzekać na brak popularności w międzynarodowych mediach. Wszystko za sprawą jego ostatnich hitowych utworów, takich jak “Shining” z udziałem BeyoncéJaya Z czy “I’m the One”, które niedawno osiągnęło szczyt amerykańskiej listy Billboard Hot 100. Khaled przygotowuje się także do premiery swojego nowego albumu, a w międzyczasie do sieci trafił właśnie teledysk do jego najnowszego singla z udziałem wyjątkowych gości!

Piosenka “Wild Thoughts” została niedawno czwartym oficjalnym singlem DJ-a Khaleda z nadchodzącego krążka “Grateful”, który planowo ukazać się ma już w przyszły piątek, 23 czerwca. Gościnnie w utworze oraz samym teledysku pojawiają się także Rihanna oraz raper Bryson Tiller, a sam numer opisywany był jeszcze niedawno przez producenta jako “murowany hit”. W singlu zastosowano także sampel wydanej w 1999 roku piosenki Carlosa Santany “Maria Maria”. Premiera teledysku oraz samego utworu odbyła się 16 czerwca.

DJ Khaled - Wild Thoughts single cover

DJ Khaled / We The Best Music / Epic Records

Warto wspomnieć, że dotychczasową dyskografię DJ-a Khaleda zamyka wydany niecały rok temu album “Major Key”, który zdobył ostatecznie w Stanach Zjednoczonych status złotej płyty. Z krążka pochodził także popularny singiel “I Got the Keys”, który rozszedł się w samym USA w ilości ponad miliona kopii. Teledysk do utworu “Wild Thoughts” prezentujemy Wam poniżej! Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus