Znamy datę premiery nowego singla Fifth Harmony! Gościnnie pojawi się w nim także Gucci Mane

Amerykańska grupa Fifth Harmony już wkrótce powróci z pierwszym oficjalnym singlem ze swojego kolejnego studyjnego albumu. Dziewczyny od jakiegoś czasu pracują nad swoją trzecią wspólną płytą, która według najnowszych informacji utrzymania będzie w stylistyce łączącej urban, pop oraz funk. Promocje związane z kolejnym singlem grupy rozpoczynają się już wkrótce – co wiemy o nowej piosence Fifth Harmony i kiedy będzie można usłyszeć ich nowe nagranie?

Piosenka “Down” zwiastuje najnowszy album grupy Fifth Harmony, który ukazać się ma jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Syco i Epic Records. Zgodnie z dotychczasową praktyką w premierowym kawałku gościnnie pojawi się także znany amerykański raper Gucci Mane. Utwór trafi do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej już w ten piątek, 2 czerwca. Nie ma w tym momencie potwierdzonych informacji na temat ewentualnego teledysku, jednak będziemy jak zawsze informować Was na bieżąco. Krótki fragment kompozycji pozostawiamy Wam poniżej.

Fifth Harmony - DOWN cover

Fifth Harmony / Syco / Epic Records

Przypomnijmy, że oprócz wspólnych nagrań w studiu każda z członkiń skupiała się ostatnio także na solowych aktywnościach, co po wielu kontrowersjach i zeszłorocznym odejściu z grupy Camili Cabello daje w końcu nadzieję na zmianę polityki wytwórni względem pozostałych dziewczyn. Warto także wspomnieć, że była koleżanka pozostałej czwórki zaprezentowała niedawno swój debiutancki singiel zatytułowany “Crying in the Club”, a już wkrótce wyda także swój pierwszy pełny album. Jesteście ciekawi co tym razem usłyszymy od Fifth Harmony? 

Udostępnij na Google Plus