Występ Noah Cyrus obwołany NAJGORSZYM WYKONANIEM gali MTV Movie & TV Awards 2017! Czy słusznie?

Amerykańska wokalistka Noah Cyrus, młodsza siostra Miley, przygotowuje się aktualnie do premiery swojej debiutanckiej płyty. Po wydaniu dotychczasowych singli „Make Me (Cry)” oraz “Stay Together” artystka kontynuowała prace nad swoim pierwszym wydawnictwem, którego premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok. Noah nie przestaje także promować swojego nowego utworu w mediach – zobaczcie występ wokalistki na ostatniej gali MTV Movie & TV Awards!

Piosenka „Stay Together” jest drugim singlem Noah Cyrus z jej debiutanckiego krążka „NC-17”, który ukazać się ma podobno jeszcze w tym roku nakładem wytwórni RECORDS. Wokalistka wystąpiła z utworem podczas tegorocznej gali MTV Movie & TV Awards, jednak zarówno fani jak i krytycy muzyczni wydają się być rozczarowani jej wykonaniem: w niektórych momentach młodsza siostra Miley ledwo łapała oddech, a całości towarzyszyła bardzo chaotyczna i często nieprzemyślana choreografia. Przy okazji skrytykowano także wokal Noah, która w pewnym momencie ledwo wypluwała raz po raz pojedyncze sylaby tekstu utworu.

Przypomnijmy, że Noah zadebiutowała jako wokalistka w listopadzie zeszłego roku, kiedy do sprzedaży trafił jej debiutancki singiel „Make Me (Cry)” z udziałem angielskiego wokalisty Labrintha. W grudniu Cyrus zaprezentowała także na żywo kolejny utwór z nadchodzącej płyty, „Almost Famous”, jednak wersja studyjna jak dotąd nie ujrzała jeszcze światła dziennego. Występ Noah Cyrus z gali MTV Movie & TV Awards prezentujemy Wam poniżej. Czy faktycznie było aż tak źle?

Udostępnij na Google Plus