Troye Sivan gościnnie w nowym singlu Martina Garrixa! Premiera ich wspólnej piosenki już wkrótce

Martin Garrix, holenderski DJ i producent, przygotowuje się właśnie do premiery swojego pierwszego albumu. Po opuszczeniu wytwórni Spinnin’ Records w listopadzie zeszłego roku i dołączeniu do ekipy Sony Music International, autor hitu „In the Name of Love” skupił się na produkcji swoich nowych utworów, które usłyszymy zapewne już wkrótce. Jedna z premierowych kompozycji producenta z wyjątkowym gościem ukaże się już wkrótce. Poznaj szczegóły!

Utwór „There For You” został już potwierdzony jako kolejny singiel z nadchodzącego albumu Martina Garrixa i jego pierwszego krążka wydanego oficjalnie pod szyldem Sony Music Entertainment. Za partie wokalne w piosence odpowiedzialny jest tym razem australijski wokalista Troye Sivan. Piosenka miała już swoją oficjalną premierę podczas tegorocznej edycji festiwalu Coachella, natomiast wersja studyjna kawałka trafi w nasze ręce 19 maja. Wydanie utworu potwierdził sam Sivan na swoim koncie na Twitterze.

Przypomnijmy, że debiutancki album Garrixa był początkowo planowany jeszcze na 2016 rok, jednak ostatecznie ma się on ukazać w drugiej połowie tego roku. Żadne dalsze szczegóły krążka nie są na ten moment jeszcze znane. Występ Garrixa i Sivana z premierowym utworem “There For You” prezentujemy Wam poniżej. Czekacie na wersję studyjną?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus