Black Eyed Peas otworzą mistrzostwa UEFA! | POPHEART.pl

The Black Eyed Peas (minus Fergie) wystąpią podczas tegorocznego otwarcia Ligi Mistrzów UEFA!

Na faktyczny powrót amerykańskiej grupy The Black Eyed Peas fani musieli czekać wiele lat. Ostatnią formą aktywności zespołu był wydany we wrześniu zeszłego roku charytatywny singiel “#WHERESTHELOVE”, w którym oryginalnym członkom grupy towarzyszyła także ich wieloletnia koleżanka oraz wokalistka formacji Fergie. Wygląda jednak na to, że panowie, już jako trio, planują już wkrótce zaskoczyć fanów porcją zupełnie nowej muzyki!

Według najnowszych informacji The Black Eyed Peas wystąpią podczas otwarcia tegorocznej Ligi Mistrzostw UEFA, które odbyć się ma zgodnie z planem już 3 czerwca w mieście Cardiff w Walii. Formacja zaprezentuje się wtedy jednocześnie kolejny raz jako trio – współpracująca z grupą od wielu lat wokalistka Fergie odeszła bowiem zarówno z zespołu jak i ze swojej dotychczasowej wytwórni płytowej dosłownie parę dni temu. Jeden z członków grupy, Taboo Nawasha, pozwolił sobie nawet na drobną uszczypliwość względem byłej koleżanki, publikując na swoim koncie na Twitterze okładkę debiutanckiego albumu The Black Eyed Peas z wiele mówiącym dopiskiem “Klasyczne Black Eyed Peas #od95inazawsze”. Jednocześnie usunął on Fergie z listy obserwowanych osób.

Przypomnijmy, że Fergie odeszła kilka dni temu ze swojej dotychczasowej wytwórni Interscope Records i zdecydowała się na założenia własnego labelu Dutchess Music już pod szyldem BMG. Jednocześnie zakończyła ona współpracę ze swoimi kolegami z zespołu tłumacząc swoją decyzję konfliktem interesów, różnymi wizjami artystycznymi oraz poczuciem, że jej czas w Black Eyed Peas bezpowrotnie minął. Nie oznacza to jednak absolutnie końca znanej formacji – według słów will.i.am‘a panowie szykują się do powrotu z nową muzyką już w sierpniu tego roku. Zapowiedź występu pozostawiamy Wam do obejrzenia poniżej. Co z tego wszystkiego wyniknie? Przekonamy się już wkrótce…

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus