RIFF RAFF wystąpi w Polsce, DZIARMA supportem przed jego koncertem! | POPHEART.pl

RIFF RAFF wystąpi w Polsce, DZIARMA supportem przed jego koncertem!

Już 23 maja w warszawskiej Miłości po raz pierwszy w Polsce wystąpi RIFF RAFF, jeden z najbardziej ekscentrycznych raperów wszech czasów, obok niego na scenie pojawi się śmiała i kontrowersyjna DZIARMA, która rozgrzeje publiczność przed występem Highrollera!

To będzie wybuchowa mieszanka! After i Before party poprowadzą DJ FRODO oraz MR.G, ostatnio grający m.in. oficjalne “YELLOW CLAW – LOS AMSTERDAM RELEASE PARTY” w topowych klubach na terenie całego kraju.

Bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne, do nabycia w Going.  oraz w sieci TicketPro w salonach Empik, Saturn i MediaMarkt na terenie całego kraju.

Dziarma to postać nietuzinkowa. Mocna w gębie i pewna siebie na scenie, odkrywa niesamowitą umiejętność rapowania oraz eksperymentalną odwagę Skrillex’a jakiej w Polsce jeszcze nie było. Ostatni numer KAWAII napisała będąc zainspirowaną japońską popkulturą. Jako świeża Artystka na scenie elektronicznej zachwyci śmiałością wizerunku i brzmienia.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus