Premiera “Witness” od Katy Perry coraz bliżej! Posłuchaj utworu “Swish Swish” z udziałem Nicki Minaj

Amerykańska wokalistka Katy Perry przygotowuje się już oficjalnie do premiery swojego czwartego studyjnego albumu. Po niedawnej premierze piosenki „Bon Appétit”, która spotkała się tym razem z mieszaną reakcją fanów i krytyków muzycznych, Perry skupiła się na dalszych aktywnościach związanych ze swoim nadchodzącym wydawnictwem. Z każdym kolejnym tygodniem premiera #KP4 zbliża się wielkimi krokami, a sama wokalistka jeszcze bardziej rozgrzewa atmosferę: w sieci zadebiutował właśnie kolejny zaskakujący utwór z krążka!

Singiel “Swish Swish” to kolejny przedpremierowy utwór z nadchodzącego albumu Katy Perry zatytułowanego “Witness”, który trafi do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych już 9 czerwca. W piosence usłyszymy tym razem także raperkę Nicki Minaj, która dyskretnie zapowiadała jej wydanie na Twitterze jeszcze na kilka dni przed oficjalną premierą. Numer stał się jednocześnie bonusem dodawanym do przedsprzedaży nowego krążka Perry i zastąpił tym samym tytułowy utwór “Witness”, który usłyszymy prawdopodobnie dopiero na finalnej wersji wydawnictwa w przyszłym miesiącu.

Katy Perry - Swish Swish cover

Katy Perry / Capitol Records

Przypomnijmy, że ostatnim albumem w dyskografii Katy Perry jest krążek „Prism”, który trafił do sklepów jeszcze w październiku 2013 roku – nowa płyta będzie więc pierwszym muzycznym projektem wokalistki od czterech lat oraz, jak twierdzi sama zainteresowana, prawdopodobnie jej najważniejszym pod względem gatunku i poruszonych na nim tematów. Piosenki “Swish Swish” posłuchać możecie w jednym z poniższych linków. Premiera “Witness” coraz bliżej! Czekacie na powrót Katy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus