Premiera “Melodrama” od Lorde już wkrótce | POPHEART.pl

Premiera “Melodrama” od Lorde już wkrótce! Poznaj wszystkie szczegóły drugiego albumu wokalistki

Nowozelandzka wokalistka i autorka tekstów Lorde bardzo długo kazała fanom czekać na swój wielki powrót. W marcu tego roku, po kilkuletniej przerwie, artystka wydała swój najnowszy singiel oraz zaprezentowała do niego teledysk, które zwiastują jej nadchodzące wydawnictwo. Krążek trafił już do cyfrowej przedsprzedaży jakiś czas temu, a dziś poznaliśmy wszystkie związane z nim szczegóły! Co usłyszymy na nowej płycie wokalistki?

Drugi album Lorde zatytułowany „Melodrama” trafi oficjalnie do sprzedaży już 16 czerwca nakładem wytwórni Lava Records oraz Republic Records. Wydawnictwo promują jak dotąd dwa utwory: pierwszy singiel “Green Light” oraz przedpremierowo wydana ballada “Liability”. Łącznie z nimi na płycie usłyszymy razem jedenaście nowych kompozycji. Zgodnie z jednym z wywiadów za produkcję wszystkich piosenek na “Melodrama” odpowiedzialni są Jack Antonoff oraz Bleachers. Sprawdźcie wszystkie szczegóły albumu poniżej!

Lorde - Melodrama cover

Lorde / Lava Records / Republic Records

Tracklista:
1. Green Light
2. Sober
3. Homemade Dynamite
4. The Louvre
5. Liability
6. Hard Feelings/Loveless
7. Sober II (Melodrama)
8. Writer In the Dark
9. Supercut
10. Liability (Reprise)
11. Perfect Places

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Lorde zamyka wydany w 2013 roku debiutancki krążek „Pure Heroine”, który wygenerował takie hity jak „Royals” czy „Team”. Nowe wydawnictwo artystki ukaże się łącznie po prawie czterech latach od jej ostatniego projektu. Gotowi na nowy album Lorde?

Udostępnij na Google Plus