Premiera “Lust For Life” Lany Del Rey jednak dopiero w lipcu? Poznaj szczegóły

Amerykańska wokalistka Lana Del Rey przygotowuje się obecnie do premiery swojego najnowszego albumu. Po premierze dotychczasowych singli “Love” oraz “Lust For Life” fani długo czekali na szczegóły dotyczące nowej płyty, jednak jak dotąd nie została wystosowana na ten temat żadna oficjalna informacja. Jeden z francuskich magazynów zdaje się jednak potwierdzać to, co krążyło w sieci już od jakiegoś czasu – na album przyjdzie nam prawdopodobnie poczekać trochę dłużej niż się pierwotnie spodziewano.

Kiedy faktycznie trafi w nasze ręce nowy album Lany Del Rey? Jakiś czas temu internet obiegła informacja, że wydawnictwo “Lust For Life” ukazać się ma już 26 maja – taką informację opublikowano na kilku portalach internetowych, jednak jak dotąd na tydzień przed faktem nie została ona oficjalnie potwierdzona bądź zdementowana. Niedługo potem jeden z niemieckich serwisów poinformował czytelników o planach wydania krążka 21 lipca, co zdaje się potwierdzać także artykuł opublikowany kilka dni temu w jednym z francuskich magazynów. Czy oznacza to, że “Lust For Life” usłyszymy ostatecznie w całości dopiero w lecie? Prawdopodobnie tak, jednak wciąż oczekujemy na stosowną informację na ten temat…

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię gwiazdy zamyka krążek „Honeymoon”, który trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2015 roku. Nową płytę promują jak dotąd single “Love” oraz “Lust For Life” z udziałem kanadyjskiego wokalisty The Weeknda, natomiast parę dni temu do sieci trafiła także piosenka “Coachella – Woodstock In My Mind”, która według oficjalnych informacji nie wejdzie ostatecznie w skład nowej płyty i jest jedynie projektem pobocznym. Czekacie na nowy album Lany Del Rey? Oby trafił w nasze ręce jak najszybciej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus