Poznaliśmy szczegóły nowego krążka Sarsy “Pióropusze’!

“Pióropusze” to nowy album Sarsy, który swoją premierę będzie miał 26 maja. Znajdziemy na nim dwanaście utworów i trzy bonusy. Jednym z singli promujących wydawnictwo jest utwór “Bronię się”. Przypominamy, że debiutancki krążek wokalistki “Zapomnij mi” ukazał się 28 sierpnia 2015 roku.

Skąd tytuł “Pióropusze”? Artystce podczas miesięcy, które spędziła na pracy nad nowymi piosenkami, towarzyszyły przeróżne emocje, które porównała do wielu kolorów, jakie znajdują się na pióropuszu. “Każdy człowiek ma w sobie paletę barw, emocji, reakcji, wrażeń. W efekcie każdy utwór, jak pióro z pióropusza, ma swój kolor, swoje znaczenie, porusza inne struny wrażliwości człowieka” – tłumaczy Sarsa.

Co ciekawe, są na płycie piosenki, które artystka napisała nawet siedem lat temu. Chociaż większość stanowią kompozycje, które Sarsa napisała w ostatnich miesiącach. Wszystkie łączy jedno – są to utwory bardzo osobiste, oparte o własne doświadczenia artystki.

Tracklista:

1. Bronię się
2. Volta (piosenka do filmu Juliusza Machulskiego  “Volta”)
3. Motyle i ćmy
4. Ty niebo
5. Ucieka
6. Rah Bronx
7. Nie tańcz
8. Pióropusze
9. Oh Say
10. Hey You
11. Egoizm
12. Furia Outro

Bonus Track
13. Dust
14. Photo
14. Dzielę

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus