Poznaj szczegóły nowej płyty Kari “I Am Fine”

Już 9 czerwca swoją premierę będzie miał trzeci krążek KARI (wcześniej Kari Amirian). W porównaniu do poprzednich albumów, pełnych eterycznych dźwięków i delikatności, na tym krążku piosenki brzmią dynamicznie. Wydawnictwo zawiera 11 kompozycji.

Kari to polska artystka, producentka, która od 2013 roku mieszka w Wielkiej Brytanii. W swoim dorobku ma dwie autorskie płyty: “Daddy Says I’m Special” z 2011 roku i “Wounds And Bruises”  wydany dwa lata później. Nowy materiał nawiązuje do twórczości takich artystów jak GRIMES, the KNIFE, , czy Björk. 

Album zawiera 11 nowych piosenek. Autorem wszystkich tekstów jest Ryan Carins, który jest również gitarzystą zespołu Kari.  Producentem jest sama Kari, natomiast do kilku utworów zaprosiła do współpracy brytyjskich producentów muzyki elektronicznej – Thomasa Trueman’a oraz Mountain Range.

Tracklista:

1. Runaway
2. Talk To Me
3. Jungle Boy
4. Sirens
5. Birds Of Paradise
6. Tammy
7. War
8. Glow
9. Volcano
10. Reason
11. Unanswered

Poniżej wideo do nowego singla Kari:

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus