Powrót Rity Ory jeszcze w maju! Nowy singiel wokalistki już niedługo!

Brytyjska wokalistka Rita Ora od kilku lat próbuje powrócić z drugim albumem. Wszystko wskazuje na to, że fani wokalistki już w tym roku usłyszą nowe piosenki artystki. Jeszcze w maju piosenkarka zaprezentuje pierwszy singiel z nadchodzącej płyty.

Rita Ora zadebiutowała w 2012 roku albumem “Ora”, który zawiera takie przeboje jak “How We Do (Party)” czy “Radioactive”. Od tamtej pory wokalistka publikowała pojedyncze single, jednak późniejsze rozstanie z Calvinem Harrisem (producentem jej nagrań, który zabronił jej wykonywać i upubliczniać piosenek przez niego wyprodukowanych) tylko opóźniło premierę drugiej płyty. W 2016 roku Rita Ora podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Atlantic Records, więc nowy album artystki nadchodzi!

Wczoraj piosenkarka rozesłała swoim fanom tajemnicze zdjęcie oraz datę! Później wszystko wyjaśniła w krótkim filmiku. Jest to zapowiedź nowego singla, który został zatytułowany “Your Song”. Utwór do sprzedaży cyfrowej trafi 26 maja. Rita Ora do współpracy nad nagraniem zaprosiła Eda Sheerana oraz Steve Mac.

❤️ ‘Your Song’ 26.05.17 💃🏼sooooo excited!

Post udostępniony przez Rita Ora (@ritaora)

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus