Patrycja Markowska zapowiada nowy album. Znamy szczegóły!

Po czterech latach od ostatniej studyjnej płyty „Alter Ego” oraz dwa lata od koncertowego albumu „Na Żywo”, Patrycja Markowska powraca z nowym wydawnictwem zatytułowanym „Krótka płyta o miłości”. Na krążku znajdziemy jedenaście utworów i dwa bonusy. Premiera 2 czerwca!

Na płycie znajdziemy jedenaście premierowych piosenek, a wśród nich duety z czterema wyjątkowymi artystami: Markiem Dyjakiem, Grzegorzem Skawińskim, Leszkiem Możdżerem oraz Ray’em Wilson’em.

– Ta płyta to moje kolejne spełnione marzenie. Pracowało przy niej wielu świetnych muzyków. Był śmiech, krew, pot i łzy, ale po 24 miesiącach pracy już jest i cieszę się z niej tak, jak cieszyłam się z debiutanckiego albumu – tak o płycie mówi Patrycja.

Ponadto na płycie znajdą się dwa dodatkowe utwory, które już znamy, czyli przebojowa „Nawigacja”, tym razem w wersji akustycznej oraz nagrany z zespołem Pectus utwór „Między słowami”.

Tracklista:

1. Adieu Monsieur
2. Nie potrzeba mi nic więcej
3. Lalka
4. Kochaina
5. Czy przyjdzie wiosna
6. Byś spojrzał na mnie
7. Leć
8. Bezustannie
9. Za nas dwoje
10. Zanim
11. Wyznanie

Bonus
1. Nawigacja
2. Między słowami

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus