Nowy singiel Bebe Rexhy już w ten piątek? Poznaj szczegóły kompozycji “The Way I Are”!

Bebe Rexha, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, już wkrótce rozpocznie promocję drugiej połowy swojego debiutanckiego krążka. Po niedawnym zakończeniu aktywności związanych z wydawnictwem “All Your Fault: Pt. 1” wokalistka skupiła się na pracach nad jego następcą, który ukazać się ma podobno już wkrótce. Póki co jednak poznaliśmy szczegóły nadchodzącego singla Rexhy, który będziemy mogli usłyszeć już w ten piątek!

Piosenka „The Way I Are” będzie prawdopodobnie pierwszym singlem promującym wydawnictwo “All Your Fault: Pt. 2”, które ukazać się ma według najnowszych informacji jeszcze w tym roku nakładem Warner Bros Records. W utworze zastosowano sampel słynnego kawałka Whitney Houston “I Wanna Dance With Somebody”, a gościnnie w singlu pojawić się ma również raper Lil Wayne. Teledysk do piosenki został już prawdopodobnie zrealizowany – jego reżyserem jest tym razem kanadyjski producent Director X.

Przypomnijmy, że pierwsza połowa debiutanckiego albumu Rexhy, „All Your Fault: Pt. 1”, trafiła już do sprzedaży cyfrowej 17 lutego. Warto wspomnieć, że premiera drugiej części płyty zaplanowała była wstępnie na połowę kwietnia, jednak 1 maja Rexha wyznała na Twitterze, że… skłamała. Jednocześnie nie podała żadnej konkretnej daty wydania ani dalszych szczegółów dotyczących drugiej części projektu. Czekacie na nowy singiel Bebe Rexhy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus