Nicki Minaj i Lil Wayne w nowym klipie Davida Guetty! Zobacz teledysk do utworu “Light My Body Up”

Nowy album gwiazdy EDM Davida Guetty zbliża się wielkimi krokami! Po kilku zaprezentowanych jak dotąd singlach, z których wiele z nich odniosło spory sukces na listach przebojów, producent kolejny raz podjął współpracę ze swoimi muzycznymi przyjaciółmi z wytwórni Young Money i zaprezentował niedawno nagrany wraz z nimi utwór. Teraz w nasze ręce trafił również teledysk zrealizowany do nowej piosenki.

Singiel „Light My Body Up” jest pierwszym oficjalnym utworem promującym nadchodzący album Davida Guetty, który ukazać się ma już w tym roku nakładem wytwórni Parlophone oraz Atlantic Records. W jego nowej muzycznej podróży towarzyszą mu Nicki Minaj oraz Lil Wayne, z którymi producent w przeszłości współpracował już przy różnych okazjach kilkukrotnie. Oficjalna premiera singla odbyła się 24 marca, natomiast zrealizowany do piosenki teledysk zadebiutował w sieci 5 maja.

Przypomnijmy, że David Guetta pracuje obecnie nad nowym materiałem i jednocześnie następcą reedycji poprzedniego albumu zatytułowanej „Listen Again”, który promował utwór „Bang My Head”nagrany z Sią i Fettym Wapem. Warto wspomnieć, że z Nicki Minaj producent współpracował w przeszłości nad takimi hitami jak „Hey Mama”, „Turn Me On” oraz „Where Them Girls At”, natomiast Lil Wayne pojawił się w jego piosence „I Can Only Imagine”. Teledysk do piosenki “Light My Body Up” prezentujemy Wam poniżej. Udany?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus