Natasza Urbańska powraca! Zobacz jej nowy teledysk

Natasza Urbańska powróciła z nowym materiałem! W sieci pojawił się właśnie nowy teledysk wokalistki do utworu “Na końcu”. Jest to zapowiedź nadchodzącego krążka Nataszy. Obraz do utworu w reżyserii Michała Pańszczyka został zrealizowany przez THEDREAMS STUDIO w przestrzennym i surowym Omanie.

Obdarta z kreacji, po raz pierwszy pozwoliła podejść do siebie bardzo blisko i spojrzeć sobie głęboko w oczy – dosłownie i w przenośni. Teledysk do “Na końcu” opowiada o przeżywaniu miłości, czyli o kwestii tak banalnej, że nikt z nas jej nie potrafi zrozumieć… Na końcu okazuje się więc zawsze, że “Miłość… Nie jest prosta”.

“Na końcu” zapowiada nowy rozdział w muzycznym życiu Urbańskiej. Przypominamy, że jej debiutancka płyta “One” ukazała się na początku 2014 roku. Promowały go single “Muszę odejść”, “Hipnotyzuj mnie”, “Escamillo” i głośne “Rolowanie”. Jak wam się podoba nowa Natasza?

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus