Natalia Nykiel zapowiada nowy album. Posłuchaj singla “Spokój”!

W ostatnim tygodniu w całej Polsce pojawiły się zaskakujące billboardy z wizerunkiem Natalii Nykiel i datą 10.05.2017. Przez dłuższy czas Natalia nie odnosiła się do akcji, która wprowadziła w konsternację fanów i internautów prześcigających się w rozszyfrowaniu czego dotyczy. Dziś wiemy, że chodziło o premierę nowego singla “Spokój”.

Wczoraj wieczorem w programie Kuby Wojewódzkiego, Natalia wykonała przedpremierowo nowy singiel “Spokój”. Jest to pierwsza zapowiedź jej nowego krążka, który swoją premierę będzie miał jeszcze w tym roku. Przypominamy, że dyskografię artystki zamyka koncertowe DVD „Lupus Electro – Error Tour” z listopada zeszłego roku.

Obecnie wokalistka zapowiada także wyjątkową trasę Red Bull Tour Bus, w ramach której w czerwcu odwiedzi Gliwice, Częstochowę, Rzeszów, Radom, Słupsk, Bydgoszcz i Olsztyn. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus