#KP4 coraz bliżej: posłuchaj fragmentów piosenek z nadchodzącego albumu Katy Perry!

Amerykańska wokalistka Katy Perry kontynuuje prace nad swoim czwartym studyjnym albumem. Po niedawnej premierze jej nowej piosenki, która spotkała się tym razem z mieszaną reakcją fanów i krytyków muzycznych, Perry skupiła się na dalszych aktywnościach związanych ze swoim nadchodzącym wydawnictwem. Z każdym kolejnym tygodniem premiera #KP4 zbliża się wielkimi krokami, a sama wokalistka jeszcze bardziej rozgrzewa atmosferę fragmentami nowych piosenek, które publikuje co jakiś czas na swoich kontach w serwisach społecznościowych.

Czwarty krążek Katy Perry to niewątpliwie jeden z najważniejszych muzycznych powrotów tego roku. Album ma wstępnie trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku, a sama zainteresowana postawiła tym razem na promocję w formie publikowanych przed premierą płyty pojedynczych piosenek, które ułożyć się potem mają w jedną, logiczną całość. Jak dotąd mieliśmy okazję usłyszeć w całości piosenki “Chained to the Rhythm” oraz “Bon Appétit”, jednak Perry, ku uciesze fanów, niejednokrotnie prezentowała fragmenty swoich kolejnych piosenek na Instagramie czy Snapchacie. Są to m.in. gotowe już podobno utwory “Don’t Be Scared to Die”, “Goddess” czy “Witness”, z których ostatni ma podobno stać się już wkrótce kolejnym promocyjnym singlem z albumu.

Co jeszcze wiemy o nowej płycie Katy? Niewątpliwie istotne są także opublikowane przez nią fragmenty nagranych już wokali, które wskazują na istnienie dwóch kolejnych piosenek – “Deja Vu” oraz “Pendulum”. W ostatnim czasie zarejestrowanych zostało także wiele kolejnych, nieznanych jak dotąd utworów wokalistki, takich jak chociażby “Bigger Than Me”, “Crocodile Tears”, “Heartache Crusade”, “In Flames”, “Swish Swish” i wiele, wiele innych. Czy usłyszymy je ostatecznie na #KP4? Tego dowiemy się pewnie już wkrótce, jednak pamiętajmy, że nagrania wciąż trwają – w związku z tym prawdopodobnie nie wszystkie piosenki znajdą się ostatecznie na nowym krążku.

Przypomnijmy, że ostatnim albumem w dyskografii Katy Perry jest krążek „Prism”, który trafił do sklepów jeszcze w październiku 2013 roku – nowa płyta będzie więc pierwszym muzycznym projektem wokalistki od czterech lat oraz, jak twierdzi sama zainteresowana, prawdopodobnie jej najważniejszym pod względem gatunku i poruszonych na nim tematów. Fragmentów nowych piosenek wokalistki możecie posłuchać w zbiorczym filmiku poniżej! Na który z utworów czekacie najbardziej?

Udostępnij na Google Plus