Katy Perry zdradza kolejne szczegóły nowego albumu!

Amerykańska wokalistka Katy Perry w tym roku powróci z nowym albumem, o którym wiemy coraz więcej. Niedawno artystka zdradziła fanom kolejne szczegóły nadchodzącej płyty.

Czwarty krążek Katy Perry to niewątpliwie jeden z najważniejszych muzycznych powrotów tego roku. Album ma wstępnie trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku, a sama zainteresowana postawiła tym razem na promocję w formie publikowanych przed premierą płyty pojedynczych piosenek, które ułożyć się potem mają w jedną, logiczną całość. Jak dotąd mieliśmy okazję usłyszeć w całości piosenki “Chained to the Rhythm” oraz “Bon Appétit”, jednak Perry, ku uciesze fanów, niejednokrotnie prezentowała fragmenty swoich kolejnych piosenek na Instagramie czy Snapchacie.

Wczoraj wokalistka bez żadnej zapowiedzi opublikowała teledysk do “Bon Appétit”. Z tej okazji Katy Perry na swoim kanale na YouTube zrobiła live stream dla fanów – piosenkarka opowiadała o najnowszym singlu oraz klipie. Dodatkowo wokalistka zdradziła, że jej nadchodząca płyta będzie zawierać 15 kompozycji, a w tym kilka featuringów z innymi artystkami. 

Udostępnij na Google Plus