Kaśka Sochacka w teledysku do “Trochę Tu Pusto”

Kasia Sochacka to młoda wokalistka, którą bliżej mogliśmy poznać dzięki show “Mam Talent” oraz “Must Be The Music”. Niedawno piosenkarka dołączyła do wytwórni Jazzboy Records i już są pierwsze efekty współpracy. W sieci pojawił się klip do najnowszego singla artystki.

Pierwszym oficjalnym singlem Kaśki Sochackiej wydanym dzięki wytwórni Jazzboy Records jest kompozycja “Trochę Tu Pusto”. Autorem słów piosenki jest sama artystka, natomiast muzykę stworzyła wspólnie z Arkiem Żureckim. Za finalne brzmienie utworu odpowiada Kuba Galiński. 26 maja premierę miał teledysk do tej piosenki. Obraz zarejestrowany został w pracowni artystycznej Zbigniewa Gosa w Józefowie pod Warszawą.

“Czasem trzeba grubą kreską oddzielić dwie rzeczywistości i ruszyć do przodu, z nową nadzieją. O tym jest ta piosenka. Teledysk to czysta dawka emocji, obraz walki z sobą samym i z wszelkimi przeciwnościami losu. Ten, kto spodziewał się rozwianych włosów na szczycie wzgórz zapewne będzie zawiedziony, ale mam nadzieję, że jednak każdy znajdzie w nim coś dla siebie!” – mówi Kasia Sochacka.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus