Karolina Artymowicz debiutuje singlem “Dalej” | POPHEART.pl

Karolina Artymowicz debiutuje singlem “Dalej”

Karolina Artymowicz to tegoroczna maturzystka, którą przez ostatnie tygodnie mogliśmy oglądać w programie “Idol”. Młoda wokalistka wczoraj zajęła drugie miejsce w finale, a już dziś rozpoczyna swoją karierę muzyczną!

Karolina Artymowicz od razu zabrała się za pracę autorskiej muzyki, a jej efektów możemy już posłuchać. Dziś zadebiutował w sieci pierwszy oficjalny singiel piosenkarki. Kompozycja została zatytułowana “Dalej”, do której tekst oraz muzykę napisała sama artystka. Za produkcję nagrania odpowiedzialny jest Marcin Bors. Wraz z piosenką premierę miał teledysk, który wyreżyserował Alan Kępski.

„Dalej” jest piosenką o tęsknocie za czasem pełnym życia, młodości i miłości. Odwołuje się do przyrody, natury czyli tego co jest mi najbliższe i co jest nieodłącznym elementem mojej muzyki. Przenosi nas w tajemnicze krainy, w których nigdy nie byliśmy, ale zawsze było nam do nich tęskno i w których nie zaznamy samotności. Ze świata przyrody, który mnie otacza i inspiruje, staram się wybrać najpiękniejsze momenty i skrzętnie przelać je na nuty i słowa, którymi później mogę się z Wami podzielić. Zapraszam Was do mojego magicznego muzycznego świata.” – mówi Karolina Artymowicz.

Udostępnij na Google Plus