Iggy Azalea prezentuje swój kolejny singiel! Posłuchaj piosenki “Switch” z udziałem Anitty

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea przygotowuje się do premiery swojego kolejnego studyjnego albumu. Po wydanym niedawno utworze “Mo Bounce” artystka skupiła się na dopracowywaniu swojego nowego materiału, który po zeszłorocznym rozstaniu z Nickiem Youngiem zmuszona była zmodyfikować. Nowa muzyka Azalei jest już jednak w zasięgu naszych rąk – w sieci zadebiutował właśnie jej kolejny singiel!

Piosenka “Switch” to już trzeci promocyjny singiel z albumu „Digital Distortion”, który ukazać się ma podobno jeszcze w pierwszej połowie tego roku nakładem wytwórni Def Jam oraz Universal Music. W premierowej kompozycji Azalei towarzyszy także brazylijska wokalistka Anitta, która wykonuje partie wokalne utworu. Singiel trafił do sprzedaży fizycznej i serwisów streamingowych 19 maja, a zrealizowany do niego teledysk ma się ukazać już wkrótce.

Iggy Azalea - Switch cover

Iggy Azalea / Def Jam Recordings

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Iggy Azalei zamyka reedycja jej pierwszej płyty zatytułowana „Reclassified”, która zawierała takie hity jak „Black Widow” nagrane z Ritą Orą czy jej największy jak dotąd hit „Fancy” zrealizowany z udziałem Charli XCX. Nie wiemy jeszcze dokładnie kiedy ukaże się nowy album, jednak będziemy Was oczywiście informować na bieżąco. Jak Wam się podoba „Switch”? Lepsze niż “Mo Bounce”?

Udostępnij na Google Plus