FRANS powraca z nowym singlem “Liar”

Frans to szwedzki wokalista, którego europejska publiczność poznała dzięki piosence „If I Were Sorry”, z którą wystąpił na ubiegłorocznej Eurowizji. Kawałek uzyskał w Polsce status Podwójnej Platyny i stał się jednym z największych hitów 2016 roku. Teraz Frans powrócił z nową muzyką i  zaprezentował piosenkę oraz klip do piosenki „Liar”.

Na swoich kanałach społecznościowych Frans przyznał, że ostatni rok był dla niego wyjątkowo ciężki – podczas gdy priorytetem dla niego była nauka, całe szaleństwo wokół ‘If I Were Sorry’ nie dało mu się nawet zastanowić nad tym, co się dzieje. Fanów Fransa najbardziej uciszy obietnica, że tego lata wokalista zaszyje się w studiu i nie wyjdzie z niego, dopóki nie nagra całej płyty. Jesienią znów wróci do szkoły, którą skończy w czerwcu 2018 i wtedy całkowicie poświęci się muzyce. Póki co fani mogą cieszyć się jego nowym numerem – „Liar” jest dla niego wyjątkową piosenką – i ma nadzieje, że taką będzie też dla jego fanów.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus