Eurowizja 2017. Jutro występ Kasi Moś! Co sądzi o niej Włodek Pawlik?

Już w najbliższy wtorek, 9 maja w pierwszym półfinale Kasia Moś, nasza reprezentantka w Konkursie Piosenki Eurowizja Kijów 2017 wykona piosenkę „Flashlight”, którą wygrała polskie preselekcje. Co sądzi o niej Włodek Pawlik, jeden z jurorów polskich eliminacji do konkursu?

Włodek Pawlik, znany i ceniony pianista i kompozytor, a także jeden z jurorów wybierających polskiego kandydata na Eurowizję wysoko ocenia szanse naszej reprezentantki mówiąc wprost: – Kasia ma duże szanse jeśli nie na wygranie Eurowizji, to na powalczenie o miejsce w ścisłej czołówce. Jego zdaniem „wokalistka ma znakomity, pełen ekspresji głos, ciekawą – ukazującą jej walory wokalne piosenkę and last but not least – jest atrakcyjną, świetnie czującą scenę artystką”.

Muzyk przyznaje jednocześnie, ze próba pokuszenia się o przewidzenie werdyktu końcowego jest tak naprawdę wróżeniem z fusów: – Festiwale Eurowizji mają specyficzne i według mnie kontrowersyjne reguły głosowania, często nieadekwatne do muzycznych kryteriów. Dlatego tak ważne w tym przypadku jest namawianie rodaków za granicą do głosowania na naszą reprezentantkę – mówi.

Trzymamy kciuki za jutrzejszy występ Kasi Moś!

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus