Die Antwoord w nowym utworze z ich ostatniego wspólnego albumu! Zobacz lyric video do singla “LOVE DRUG”

Grupa Die Antwoord kończy obecnie przygotowania do premiery swojego ostatniego wspólnego wydawnictwa. Po wydanym w zeszłym roku krążku „Mount Ninji and Da Nice Time Kid”, który spotkał się z mieszaną reakcją fanów i krytyków muzycznych, zespół kontynuował pracę nad jego następcą, który trafi w nasze ręce w całości już wkrótce. Póki co jednak zobaczcie lyric video do piosenka singla z krążka, który właśnie zadebiutował w sieci!

Piosenka “LOVE DRUG” zwiastuje nadchodzące wydawnictwo Die Antwoord zatytułowane “The Book of Zef”, które ukazać się ma już we wrześniu tego roku nakładem wytwórni ZEF Records. Będzie to już ostatnie wydawnictwo grupy, a po jego premierze członkowie mają skupić się na aktywnościach solowych w różnych dziedzinach sztuki i ostatecznie zakończyć działalność jako zespół. Lyric video do utworu pojawiło się na oficjalnym kanale grupy 4 maja. Nie są w tym momencie znane losy zapowiadanego niedawno projektu “THE BLACK GOAT”, jednak zdaniem fanów była to jedynie nazwa robocza nowego wydawnictwa.

Przypominamy, że dotychczasową dyskografię grupy zamykają cztery studyjne wydawnictwa, z czego ostatnie, zatytułowane „Mount Ninji and Da Nice Time Kid”, ukazało się w 2016 roku. Warto nadmienić, że zgodnie z jednym z ostatnich wywiadów Die Antwoord planują także w tym roku uruchomienie wystawy związanej z ich działalnością w mieście Cape Town oraz premierę filmu, który ma być formą retrospekcji związanej z ich karierą. Lyric video do piosenki “LOVE DRUG” pozostawiamy Wam do obejrzenia poniżej!

Udostępnij na Google Plus