Demi Lovato zdradza pierwsze szczegóły nowej płyty! “To album o byciu najlepszą wersją samego siebie”

Demi Lovato, wbrew swoim wcześniejszym zapewnieniom, że rok 2017 spędzi z dala od mediów i przemysłu muzycznego, potwierdziła właśnie, że pracuje obecnie nad swoim nowym materiałem. Artystka w zeszłym roku wydała swój najnowszy singiel „Body Say”, jednak nie szły z nim w parze żadne większe działania promocyjne ani deklaracje związane z nową płytą. Nowa era w jej karierze jest jednak podobno dużo bliżej, niż mogłoby się nam wydawać!

Co powiedziała Demi na temat nowego albumu? Podczas niedawno udzielonego wywiadu przeprowadzonego z portalem Billboard.com Lovato potwierdziła, że jest obecnie w trakcie prac nad swoim kolejnym studyjnym krążkiem, który na rynku ukazać się ma podobno jeszcze przed końcem 2017 roku! Dodatkowo wokalistka wyznała, że nowy materiał będzie bardzo osobisty, gatunkowo utrzymany w stylistyce R&B, a jego głównym przesłaniem jest to, jak być “najlepszą wersją siebie samego”. Już nie możemy się doczekać!

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Demi Lovato zamyka wydany w 2015 roku album “Confident”, z którego pochodzą single „Cool For the Summer”, „Stone Cold” oraz tytułowe „Confident”. Warto wspomnieć, że artystka otrzymała również za ten krążek nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Trzymamy mocno kciuki za Demi i mamy nadzieję usłyszeć od niej coś nowego już wkrótce!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus