Solowy debiut Camilii Cabello JUŻ JEST! | POPHEART.pl

Debiutancki singiel Camilii Cabello już w sieci! Posłuchaj premierowej kompozycji “Crying In the Club”

Amerykańska wokalistka Camila Cabello przygotowuje się obecnie do premiery swojego solowego debiutanckiego wydawnictwa. Po nagłym odejściu z grupy Fifth Harmony w grudniu zeszłego roku młoda artystka postanowiła nie marnować czasu i od razu rozpoczęła prace nad swoim solowym materiałem, a efekty jej wielomiesięcznych przygotowań usłyszymy podobno już wkrótce. Póki co jednak w ramach oczekiwania możemy już posłuchać pierwszego singla z debiutu Cabello!

Singiel „Crying In the Club” jest pierwszym oficjalnym utworem promującym debiutancki album Camilii Cabello zatytułowany “The Hurting. The Healing. The Loving.”, który ukazać się ma prawdopodobnie już we wrześniu nakładem wytwórni Epic Records. Za produkcję oraz warstwę liryczną piosenki współodpowiedzialni są tym razem Sia Furler oraz Benny Blanco. “Crying In the Club” ostatecznie zadebiutowało w serwisach streamingowych i sprzedaży cyfrowej 19 maja, a zrealizowany do singla teledysk trafić ma w ręce fanów już wkrótce.

Camila Cabello - Crying In the Club cover

Camila Cabello / Epic Records

Przypomnijmy, że Camila Cabello zadebiutowała w medialnym świecie jako uczestniczka programu The X Factor, a przed odejściem z Fifth Harmony uczestniczyła w promocjach dwóch dotychczasowych studyjnych albumów dziewczyn. Warto wspomnieć, że pozostałe członkinie także pracują nad swoim nowym materiałem, który ma być podobno ich „najbardziej harmonijnym wydawnictwem”, a one same mają tym razem podobno dużo większą kontrolę nad powstającymi właśnie piosenkami. Piosenki “Crying In the Club” posłuchać możecie poniżej. Jak Wam się podoba? Udany debiut?

Udostępnij na Google Plus