Christina Aguilera zagra w filmie science fiction

Christina Aguilera dołącza do obsady filmu science fiction. Czy będzie miało to wpływ na premierę nowego albumu piosenkarki?

W tym roku mija pięć lat od wydania ostatniego krążka Aguilery. Wokalistka wciąż pracuje w studiu nagraniowym nad następcą albumu “Lotus”, który spotkał się z dość kiepskim przyjęciem ze strony fanów i krytyków. Christina nie ma jednak problemów ze znalezieniem czasu, aby zaangażować się w całkowicie nowy projekt – już 8 maja wejdzie na plan filmu “Zoe”.

“Zoe” wyreżyseruje Drake Doremus (reżyser odpowiedzialny między innymi za film “Przebudzeni” z Kirsten Stewart i Nicholasem Houltem). W filmie obok Christiny Aguilery zagrają: Theo James, Rashida Jones, Miranda Otto, Ewan McGregor i Léa Seydoux.

Przypominamy, że ostatni raz Aguilerę mogliśmy oglądać na ekranie w musicalu “Burleska” z 2010 roku. Wystąpiła również w epizodycznej roli w filmie “Pitch Perfect 2”.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus