Cher nie cierpi swoich największych hitów: “Nie jestem fanką Cher”

21 maja, na gali Billboard Music Awards, Cher odbierze nagrodę za całokształt kariery. Wokalistka zaszczyci również zgromadzoną widownię swoim występem – będzie to pierwszy występ Cher na gali od ponad 15 lat. Z tej okazji artystka udzieliła obszernego wywiadu magazynowi Billboard.

W wywiadzie Cher wspomina całą swoją karierę i piosenki, które nagrała w przeszłości.

“Nie jestem fanką Cher. Mój gust był zupełnie inny od tego, co nagrywałam” – mówi artystka wspominając swoje największe hity z lat ’70 jak “Gypsy, Tramps & Thieves”. Wokalistka wspomina, że chciała nagrywać przeboje jak Bruce Springsteen czy The Eagles, ale kiedy zabierała się za bardziej ambitny materiał, piosenki kiepsko się sprzedawały i nikt nie chciał jej słuchać.

Kiedy pod koniec lat ’80 gdy nagrała swój wielki przebój “If I Could Turn Back Time” zrozumiała, że to właśnie taka ścieżka kariery jest jej pisana. “Ten utwór był OK. Wtedy też zrozumiałam, że nigdy nie będę jak The Eagles” – wspomina Cher.

W dyskografii Cher są też całe albumy, których wokalistka nie cierpi. W wywiadzie wspomina wydany w 1995 roku krążek “It’s A Man World’ i nazywa go “gównem”.

“Nawet nie pamiętam co na nim jest. Nie lubię żadnej piosenki z tego albumu.”

Artystka wspomina również nagrywanie swoje wielkiego hitu “Believe”. “To był koszmar” – mówi Cher w wywiadzie. Wokalistka nie chciała nagrać tego utworu, ponieważ jej się nie podobał. W studiu nagraniowym stoczyła walkę z producentem Markiem Taylorem, a kiedy ostatecznie w złości wyszła ze studia, postanowił on bez wiedzy Cher obrobić jej wokale. I tak powstał hit, który stał się numerem jeden w 21 krajach.

To właśnie “Believe” zaśpiewa podczas rozdania nagród Billboard Music Awards. Ceremonia odbędzie 21 maja w Las Vegas.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus