Carmell w teledysku do “Faces”

Carmell znana ze swojej unikatowej barwy głosu, finalistka muzycznego show „Must be the music”, w lutym podbiła serca telewidzów wygrywając głosowanie publiczności w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 z przebojowym utworem „Faces”. Konkursowy występ szybko przysporzył jej sporo fanów, ponad pół miliona wejść na Youtube oraz prawo do reprezentowania Polski w konkursie OGAE Second Chance Contest.

Teraz czas na premierę teledysku do „Faces”, który Carmell przygotowała z myślą o kobietach i specjalnym przesłaniu właśnie dla nich. – Wiele z nas, kobiet, nie zdaje sobie sprawy z mocy jaką posiadamy. Gubimy się czasami w miejskiej dżungli, wpadamy w wir zaspokajania materialnych potrzeb i miałkich znajomości. Nie dbamy o nasze wnętrze, rozwój duchowy, rozpraszamy naszą moc i nie karmimy własnej duszy. Nieprzypadkowo w teledysku pojawia się sporo natury, która potrafi ukoić nawet najbardziej udręczone serca. Warto ją szanować i pielęgnować, tak jak warto dbać o swoją własną moc – mówi o swoim teledysku Carmell.

Teledysk jest efektem pracy wielu zdolnych kobiet: uznanej reżyserki Olgi Czyżykiewicz (Margaret, Sarsa, Sylwia Grzeszczak, Nergal), projektantki Nataszy Dziewit, projektantki biżuterii Anki Krystyniak. W teledysku wystąpiły: Oksana Predko, Małgorzata Nakonieczna oraz Natalia Bajak.

Premiera teledysku do „Faces” na Youtube to nie wszystko, co Carmell przygotowała dla swoich fanów. Piosenka jest już dostępna na platformach cyfrowych, w tym na Spotify w wersji instrumentalnej, a w połowie maja widzowie w całej Polsce usłyszą „Faces” w ogólnopolskiej reklamie telewizyjnej.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus