Brat Ariany Grande przedstawia swój debiutancki singiel! Zobacz klip do utworu “Queen”

Amerykańska wokalistka Ariana Grande niewątpliwie stała się w stosunkowo krótkim czasie jedną z największych popowych sensacji ostatnich lat. Dzięki takim hitom jak “Side to Side” czy “Into You” wokalistka ponownie zawładnęła szczytami list przebojów na całym świecie, a jej ostatni krążek zatytułowany “Dangerous Woman” okazał się ogromnym sukcesem. Kariery w muzycznym świecie pozazdrościł najwyraźniej siostrze także Frankie Grande, który kilkanaście dni temu oznajmił światu, że… wydaje debiutancki singiel!

Piosenka “Queen” to debiutancki singiel Frankiego Grande, który zgodnie z jego wcześniejszymi zapowiedziami zadebiutował w serwisach streamingowych i sprzedaży cyfrowej 19 maja. Tego samego dnia trafił do sieci również teledysk zrealizowany do kompozycji w reżyserii Bena Gettingera. Wbrew wcześniejszym przewidywaniom “Queen” okazało się być popową balladą z elementami muzyki country – wykonanie pozostawiamy Wam już natomiast do indywidualnej oceny.

Frankie Grande - Queen cover

Frankie Grande

Warto w tym miejscu wspomnieć, że singiel “Queen” absolutnie nie jest medialnym debiutem starszego brata Ariany, który od 2014 roku aktywnie udzielał się m.in. w różnych musicalach czy amerykańskich programach telewizyjnych. Teledysk do piosenki “Queen” pozostawiamy Wam do obejrzenia poniżej. Czy Frankie faktycznie powinien dalej iść tym tropem i kontynuować karierę wokalisty?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus