Bebe Rexha przedstawia “The Way I Are”! | POPHEART.pl

Bebe Rexha przedstawia utwór “The Way I Are”! Gościnnie usłyszymy w nim także Lil Wayne’a

Bebe Rexha, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, już wkrótce rozpocznie promocję drugiej połowy swojego debiutanckiego krążka. Po niedawnym zakończeniu aktywności związanych z wydawnictwem „All Your Fault: Pt. 1” wokalistka skupiła się na pracach nad jego następcą, który ukazać się ma podobno już wkrótce. Póki co jednak w sieci zadebiutował nowy singiel artystki, w którym usłyszymy także jednego z popularnych amerykańskich raperów!

Piosenka „The Way I Are” jest prawdopodobnie pierwszym singlem promującym wydawnictwo„All Your Fault: Pt. 2”, które ukazać się ma według najnowszych informacji jeszcze w tym roku nakładem Warner Bros Records. W utworze zastosowano sampel słynnego kawałka Whitney Houston „I Wanna Dance With Somebody”, a gościnnie w singlu pojawić się ma również raper Lil Wayne. Teledysk do piosenki został już prawdopodobnie zrealizowany – jego reżyserem jest tym razem kanadyjski producent Director X.

Bebe Rexha feat. Lil Wayne - The Way I Are (Dance With Somebody) cover

Bebe Rexha / Decaydance / Island Records

Przypomnijmy, że pierwsza połowa debiutanckiego albumu Rexhy, „All Your Fault: Pt. 1”, trafiła już do sprzedaży cyfrowej 17 lutego. Warto wspomnieć, że premiera drugiej części płyty zaplanowała była wstępnie na połowę kwietnia, jednak 1 maja Rexha wyznała na Twitterze, że… skłamała. Jednocześnie nie podała żadnej konkretnej daty wydania ani dalszych szczegółów dotyczących drugiej części projektu. Jak Wam się podoba nowy singiel Rexhy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus