Agata Dziarmagowska prezentuje nowy singiel. Zobacz klip do “KAWAII”!

Agata Dziarmagowska, która znana jest także jako Dziarma, od dłuższego czasu przygotowuje swój debiutancki album, o którym na razie nic nie wiemy. Tymczasem wokalistka zaprezentowała nowy singiel wraz z teledyskiem.

W 2014 roku Agata Dziarmagowska zadebiutowała singlem “Wszystko Mogę, Nic Nie Muszę”, który zapowiadał jej pierwszą płytę. Od tamtej pory ukazało się kilka pojedynczych singli, a na album jeszcze poczekamy. Zgodnie z zapowiedzią dziś w sieci pojawił się kolejny premierowy utwór piosenkarki. Kompozycja została zatytułowana “KAWAII”, do której tekst napisała sama Agata. Oto co powiedziała wokalistka na temat nowego utworu:

“Utwór “KAWAII” został napisany podczas mojego pobytu w Tokio. Zainspirowana “cukierkowością” japońskiej popkultury stworzyłam piosenkę, której tytuł jest synonimem słowa “cute” (pochodzącego z angielskiego i znaczącego “słodki”). Kawałek ukazuje przede wszystkim to, jak czasy w których obecnie żyjemy silnie otoczone są błyskotkami i lansem a to, że coś co wydaje się cudowne może mieć swoje ciemne strony. “KAWAII” to najważniejszy utwór ze wszystkich które do tej pory nagrałam. Najważniejszy dlatego, że to pierwszy tekst napisany w całości przeze mnie i oczywiście dlatego, że jako fanka EDM mogę nieskromnie uznać ten drop za ‘sztos’ (dzięki MaroMusic!).”

Udostępnij na Google Plus