5 piosenek The Vamps, które musisz znać przed koncertem!

Wielkimi krokami zbliża się koncert zespołu The Vamps w Polsce. Grupa zagra przed polską publicznością już 22 maja w warszawskim klubie Progresja (ostatnie bilety są jeszcze w sprzedaży). Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was listę piosenek, które musicie znać, jeśli wybieracie się na zespół chłopaków.

CAN WE DANCE

The Vamps zadebiutowali w 2013 roku singlem “Can We Dance”, który jest ich największych hitem. Piosenka promowała album “Meet The Vamps”, który na sklepowe półki trafił 15 kwietnia 2014 roku. Piosenka zdobyła popularność na całym świeci, a szczególnie spodobała się w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii oraz Polsce. “Can We Dance” zna każdy fan The Vamps.

SOMEBODY TO YOU

Kompozycja “Somebody To You” została czwartym oficjalnym singlem promującym debiutancki album zespołu. Grupa na singiel postanowiła wydać nową wersję tego numeru. The Vamps zaprosili do współpracy amerykańską wokalistkę i aktorkę Demi Lovato. Piosenkarka także wystąpiła w teledysku, który kręcony był na plażach miasta Malibu w Kalifornii.

WAKE UP

Jesienią 2015 roku The Vamps powrócili z nową płytą, która została zatytułowana “Wake Up”. Pierwszą zapowiedzią wydawnictwa była tytułowana kompozycja “Wake Up”, która premierę miała 2 października 2015 roku. Utwór nie powtórzył sukcesu “Can We Dance”, ale dotarł wysoko na listach przebojów w takich krajach jak Szkocja, Wielka Brytania czy Belgia.

I FOUND A GIRL

Jednym z singli promującym wydawnictwo “Wake Up” została kompozycja “I Found A Girl”. Grupa ponownie na singiel wydali nową wersję nagrania. Tym razem gościnnie w utworze możemy usłyszeć jamajskiego wokalistę OMI, który wylansował przebój “Cheerleader”. Kawałek stał się popularny w Wielkiej Brytanii, Szkocji oraz w Polsce.

ALL NIGHT

The Vamps aktualnie przygotowują się do wydania kolejnego studyjnego albumu. Nadchodząca płyta zespołu została zatytułowana “Night & Day” i do sprzedaży ma trafić 14 lipca dzięki Mercury Records. Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo została piosenka “All Night”. The Vamps do współpracy nad nagraniem zaprosili norweskiego DJ i producenta Matomę.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus