Zobacz zdjęcia zza kulis nowego teledysku Red Lips!

Red Lips na czele z charyzmatyczną Rudą serwuje kolejną singlową propozycję z płyty „Zmiana planu”. Utwór „Bez reguł” swoim brzmieniem przełamuje obecny trend muzyki elektronicznej i z powodzeniem pojawia się na listach przebojów ogólnopolskich stacji radiowych.

“Bez reguł” to kolejny singel promujący wydaną w listopadzie 2016 roku płytę “Zmiana planu”. Wcześniej Red Lips prezentowali m.in. utwory “Tu i teraz” (konkurs SuperPremiery na festiwalu w Opolu) i “P.S.” (numer 1 na liście ZPAV najchętniej granych nowości przez stacje radiowe.

Za produkcję odpowiada Mania Studio, które ma w dorobku klipy dla tak różnych wykonawców, jak m.in. Bednarek, Acid Drinkers, Enej, Gaba Kulka, Coma i Gang Albanii.

– Postawiliśmy na abstrakcję i efekty wizualne obrazujące groteskową historię głównej bohaterki. Nie zabraknie również charakteryzacji, których nie powstydziłby się sam Quentin Tarantino – zapowiada Ruda, wokalistka Red Lips.

To ona wraz z Rochem Poliszczukiem jest autorką tekstu. Za muzykę tradycyjnie odpowiadał mąż Rudej, gitarzysta Łukasz Lazer.

Już dziś premiera „Bez reguł” w RMF FM, Radio WAWA, Radio ZET, Radio ESKA oraz w serwisie YouTube!

Tylko u nas zdjęcia zza kulis teledysku!

 

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus