Znamy szczegóły debiutanckiego albumu Harry’ego Stylesa! Kiedy i pod jakim tytułem ukaże się krążek?

Brytyjski wokalista i członek grupy One Direction niedawno ogłosił rozpoczęcie przygotowań do wydania swojego pierwszego albumu. Po zawieszeniu działalności przez zespół każdy z członków skupił się na aktywnościach już na własny rachunek, a Harry Styles parę dni temu oficjalnie zadebiutował jako solista. Dziś natomiast poznaliśmy szczegóły jego nadchodzącej płyty, która będzie jego fonograficznym debiutem. Kiedy i pod jakim tytułem ukaże się album?

Debiutancki krążek Harry’ego Stylesa, zatytułowany po prostu “Harry Styles”, ukaże się na rynku już 12 maja nakładem wytwórni Columbia Records. Na płycie znajdziemy dziesięć premierowych kompozycji, w tym singiel „Sign of the Times”, który trafił do sprzedaży cyfrowej 7 kwietnia. Jednocześnie poprzez swoje oficjalne konta w mediach społecznościowych wokalista zaprezentował fanom okładkę wydawnictwa oraz finalny spis utworów.

Tracklista:
1. MEET ME IN THE HALLWAY
2. SIGN OF THE TIMES
3. CAROLINA
4. TWO GHOSTS
5. SWEET CREATURE
6. ONLY ANGEL
7. KIWI
8. EVER SINCE NEW YORK
9. WOMAN
10. FROM THE DINING TABLE

Przypomnijmy, że Harry Styles karierę wokalisty rozpoczynał razem z pozostałymi członkami zespołu One Direction, z którymi wydał łącznie pięć studyjnych płyt. Warto wspomnieć, że eponimiczny krążek wokalisty będzie pierwszym solowym albumem sygnowanym przez byłego członka grupy – swoje debiutanckie nagrania zaprezentowało już wcześniej dwóch chłopaków z grupy: Niall Horan oraz Louis Tomlinson, jednak żaden z nich nie wydał jak dotąd pełnej, studyjnej płyty. Czekacie na debiut Harry’ego Stylesa? Może być ciekawie!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus