Znamy spis utworów debiutanckiego albumu Dua Lipy! Poznaj szczegóły i posłuchaj kolejnej piosenki z płyty

Brytyjska wokalistka Dua Lipa, która w ubiegłym roku podbiła listy przebojów utworem „Be The One”, przygotowuje się obecnie do wydania swojej debiutanckiej płyty. Projekt był już kilkakrotnie przekładany, a artystka skupiła się w tym czasie na dopracowywaniu materiału, który ostatecznie ujrzy światło dzienne prawdopodobnie w czerwcu tego roku. Poznaliśmy właśnie ostateczną tracklistę wydawnictwa oraz zapowiadany wcześniej utwór z udziałem znanego amerykańskiego wokalisty!

Co znajdziemy na debiutanckim albumie artystki? W skład regularnej edycji wydawnictwa wejdzie ostatecznie dwanaście premierowych kompozycji, których tytuły zostały ujawnione 20 kwietnia wraz z udostępnieniem kompozycji “Lost in Your Light” z udziałem Miguela. Wersja deluxe płyty będzie natomiast zawierać aż siedemnaście piosenek. Przypomnijmy, że premiera albumu “Dua Lipa” zaplanowana jest w tym momencie na 2 czerwca tego roku, a krążek ukaże się na rynku nakładem wytwórni Warner Music Group.

Tracklista (wersja regularna):
1. Genesis
2. Lost In Your Light (feat. Miguel)
3. Hotter Than Hell
4. Be the One
5. IDGAF
6. Blow Your Mind (Mwah)
7. Garden
8. No Goodbyes
9. Thinking ‘Bout You
10. New Rules
11. Begging
12. Homesick

Tracklista (wersja limitowana):
1. Genesis
2. Last Dance
3. Hotter Than Hell
4. Be the One
5. IDGAF
6. Blow Your Mind (Mwah)
7. New Love
8. Garden
9. Thinking ‘Bout You
10. Room For 2
11. Lost in Your Light (feat. Miguel)
12. Dreams
13. Garden
14. New Rules
15. Bad Together
16. Begging
17. Homesick

Przypomnijmy, że Dua Lipa zadebiutowała jeszcze w 2015 roku utworem “New Love”, natomiast momentem przełomowym w jej karierze był kolejny singiel zatytułowany “Be the One”, który dotarł m.in. do dziewiątego miejsca brytyjskiej listy przebojów. Piosenki “Lost in Your Light” z gościnnym udziałem Miguela prezentujemy poniżej. Czekacie na debiutancki krążek Dua Lipy?

Udostępnij na Google Plus