Zedd i Alessia Cara w teledysku do singla “Stay”

Niemiecki DJ i producent muzyczny Anton Zaslavski, znany szerszej publiczności jako Zedd, pracuje aktualnie nad swoim trzecim pełnym albumem. Niedawno artysta opublikował nowy singiel, a teraz prezentuje do niego klip.

Nowy album Zedda ukazać się ma prawdopodobnie już w tym roku nakładem wytwórni Interscope Records. Zwiastunem nadchodzącego wydawnictwa jest kompozycja “Stay”, która premierę miała 24 lutego. Piosenka jest wynikiem kolaboracji DJ-a z amerykańską wokalistką Alessią Carą, o której jest ostatnio głośno w mediach za sprawą piosenki „Scars to Your Beautiful”. Za warstwę liryczną poza producentem i wokalistką odpowiedzialni byli także Anders Frøen, Linus Wiklund, Noonie Bao oraz Sarah Aarons. Wczoraj (18 kwietnia) w sieci zadebiutował oficjalny teledysk do tego nagrania. Za reżyserię odpowiedzialny jest Tim Mattia.

Przypomnijmy, że dyskografię Zedda zamyka wydany w 2015 roku album „True Colors”, na którym wśród zaproszonych do współpracy gości znaleźli się m.in. Troye Sivan, Selena Gomez czy Jon Bellion.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus