Zagi zaprezentowała teledysk do utworu “Piesek”

Niecałe dwa tygodnie od premiery debiutanckiego albumu “Kilka lat parę miesięcy i 24 dni” Zagi zaprezentowała intrygujący teledysk do utworu “Piesek” pochodzącego z tego krążka. Tajemnicza postać człowieka – psa, zimna noc i światła warszawskiego Mokotowa tworzą niepowtarzalny i zagadkowy klimat. Za produkcję odpowiedzialni są: Piotr Kowalik, który zajął się pełną realizacją i montażem klipu oraz Piotr Pazdyka, odpowiedzialny za oświetlenie.

– Nad scenariuszem do klipu pracowaliśmy kreatywnie wszyscy. Tutaj wielkie dzięki lecą również do Krzyśka Grudzińskiego, który rzucił pomysł i pozwolił nam się nim trochę pobawić. Podczas nagrywania klipu pogoda nas nie rozpiszczała, około 3 w nocy zaczął padać śnieg, połamaliśmy kilka krzeseł, ale bez wątpienia było warto! Zawiązała się między nami wspaniała chemia i praktycznie czytaliśmy sobie w myślach – każdy włożył część siebie do tej historii. Rezultat spełnia moje oczekiwania i jestem ogromnie zadowolona, że mogę się podzielić z moimi słuchaczami teledyskiem, właśnie w takiej formie – mówi Zagi.

“Piesek” to drugi teledysk promujący album.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus