WÜ z XXANAXX zapowiada EP-kę i wypuszcza singiel

Już w najbliższy piątek ukaże się EP-ka znanego z zespołu xxanaxx WÜ zatytułowana ‘W41T 4 1T’, dzisiaj na oficjalnym kanale artysty ukazał się odsłuch pierwszego singla “Honey Nut Cheerios” zwiastującego ten materiał.

WÜ to kompozytor, producent muzyczny i autor tekstów. Brzmienie jego utworów definiuje szeroko rozumiana muzyka elektroniczna. W 2012 roku wspólnie z Klaudią Szafrańską założył duet xxanaxx. Zespół ma na swoim koncie dwa bardzo dobrze przyjęte krążki, ‘Triangles’ oraz ‘FWRD’ wydane nakładem Warner Music Poland. Za kompozycje, produkcje, oraz teksty na obydwu płytach odpowiedzialny jest . Artysta pracuje obecnie nad materiałem na swoją debiutancką płytę producencką, której premiera przewidziana jest na lato 2017 roku. Longplaya zwiastuje zbliżająca się  EP-ka. Do współpracy WÜ, zaprosił m.in. Darię Zawiałow, Margaret, Julię Wieniawę, BARANOVSKi’ego, Bajkę, Laboleth czy Rosalie.

Utwór “Honey Nut Cheerios”, z gościnnym udziałem amerykańskiego rapera chief waKiL’a do odsłuchu poniżej!

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus