will.i.am prezentuje teledysk do nowego singla! Zobacz klip do piosenki “FIYAH”

Amerykański raper i producent muzyczny will.i.am wciąż kontynuuje prace nad swoim premierowym materiałem. Artysta jakiś czas temu wystąpił w programie „The Voice UK” i zaprezentował swój nowy utwór, który kilka dni temu trafił w końcu do sprzedaży cyfrowej. To jednak nie koniec, gdyż dziś kompozycja doczekała się również oficjalnego teledysku!

W marcu tego roku will.i.am wystąpił niespodziewanie ze swoim nowym utworem zatytułowanym „FIYAH”, który trafił do sprzedaży cyfrowej 31 marca. Oficjalny teledysk w reżyserii Shadae Lamara Smitha zadebiutował w sieci 2 kwietnia na kanale artysty w serwisie YouTube. Singiel prawdopodobnie zapowiada nową płytę will.i.am’a, jednak nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie miałaby się ona ukazać.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię will.i.am’a zamyka album “#willpower” wydany jeszcze w 2013 roku. Artysta zdradził w międzyczasie, że na swojej kolejnej płycie artystka umieści utwory m.in. z Sią, Tiniem Tempah czy byłą członkinią grupy 2NE1 CL. Teledysk do piosenki “FIYAH” prezentujemy poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus