Teledysk do wspólnego singla ZAYNa i PARTYNEXTDOORa już w sieci! Zobacz klip do “Still Got Time”

Angielski wokalista i autor tekstów Zayn Malik niedawno oficjalnie powrócił ze swoim nowym singlem. Od czasu hitowego „Mind of Mine”, które ukazało się niewiele ponad rok temu, artysta kontynuował prace nad swoimi premierowymi kompozycjami, które mamy nadzieję usłyszeć już niedługo. Póki co jednak do sieci trafił jego nowy teledysk, który został zrealizowany do wydanego niedawno utworu.

Utwór „Still Got Time” jest pierwszym singlem Zayna zwiastującym jego kolejną już studyjną płytę pod szyldem wytwórni RCA Records i Sony Music. W piosence gościnnie usłyszymy także kanadyjskiego rapera PartyNextDoora, który z wokalistą miał okazję do współpracy po raz pierwszy. Za produkcję kompozycji odpowiedzialni są Murda Beatz oraz Frank Dukes, natomiast warstwę liryczną poza wykonawcami utworu napisali Adam Feeney i Shane Lee Lindstrom. Premiera singla odbyła się ostatecznie 24 marca, a zrealizowany do piosenki teledysk trafił do sieci 21 kwietnia.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Zayna zamyka wydany w zeszłym roku album „Mind of Mine”, który dotarł m.in. do 1. miejsca list sprzedaży w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Ostatnim singlem wokalisty był do niedawna natomiast wydany w tym roku duet z Taylor Swift „I Don’t Wanna Live Forever”. Teledysk do singla “Still Got Time” możecie zobaczyć poniżej. Jak Wam się podoba? Czekacie na jego nowy album?

Udostępnij na Google Plus