Rihanna w nowym singlu Far East Movement? Premiera “już wkrótce”

Amerykańska grupa Far East Movement, znana głównie z hitowego kilka lat temu singla “Like a G6”, przygotowuje się do wydania swojego kolejnego singla. Po niedawnej premierze wydawnictwa “Identity”, na którym członkowie mieli okazję współpracować z wieloma znanymi osobami, panowie postanowili kuć żelazo póki gorące i już przygotowują się do premiery kolejnej nowej kompozycji – tym razem z pewną znaną, amerykańską wokalistką. O kim mowa?

Wczoraj na oficjalnym koncie grupy na Twitterze pojawił się nowy wpis, w którym panowie oznajmili fanom, że ich kolejny singiel ukaże się “już wkrótce”. Na tę okoliczność Far East Movement zaprosili do współpracy Rihannę, która znalazła się na przedstawionym przez nich tajemniczym zdjęciu. Nie znamy jeszcze tytułu nadchodzącego singla ani jego daty premiery, jednak wszystkiego dowiemy się zapewne już niedługo.

Przypomnijmy, że Far East Movement wydali jak dotąd pięć studyjnych albumów, z których ostatni, “Identity”, trafił do sprzedaży w październiku zeszłego roku. Do dotychczasowych największych hitów zespołu zaliczyć można utwory “Like a G6” oraz “Rocketeer”, które znalazły się na wydanym w 2010 roku krążku “Free Wired”. Czy nowym singlem uda im się odnieść podobny sukces? Przekonamy się już wkrótce.

Udostępnij na Google Plus