Powstanie film o początkach kariery Madonny | Jest komentarz artystki!

Universal Pictures kupiło prawa do filmu o początkach kariery Madonny, który wstępnie zatytułowany jest “Blonde Ambition”.

Scenariusz napisany przez Elyse Hollander znalazł się w ubiegłym roku na pierwszym miejscu “Black List” – zestawienia najlepszych niezekranizowanych scenariuszy filmowych w Stanach Zjednoczonych. Tekstem zainteresowała się wytwórnia Universal Pictures, która zgodziła się wyprodukować film.

Fabuła ma kręcić się wokół  postaci wokalistki, która pracuje nad swoim debiutanckim albumem i musi zmagać się z wieloma problemami, w tym z przemysłem muzycznym, który bardzo przedmiotowo traktuje kobiety. Tytuł filmu zaczerpnięty jest z trasy koncertowej “Blonde Ambition Tour”, w którą Madonna wyruszyła w 1990 roku.

Na chwilę obecną nie ogłoszono jeszcze daty premiery filmu.

AKTUALIZACJA:

Sprawę nakręcenia filmu postanowiła skomentować sama Madonna.

“Nikt nie ma pojęcia co wiem i co widziałam. Tylko ja mogę opowiedzieć swoją historię. Każdy inny, kto będzie chciał spróbować to zrobić jest szarlatanem i głupcem. Szuka tylko natychmiastowego zadowolenia bez jakiejkolwiek pracy. To jest choroba naszego społeczeństwa.” – napisała artystka na swoim Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BTURDmagF5j/

 

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus