POP EMERGENCY: SexMasterka właśnie wydała… DEBIUTANCKI SINGIEL! Zobacz klip do utworu “Poka Sowe”

Do dziś myśleliśmy, że w muzycznym świecie mało co jest nas już w stanie zaskoczyć. Jak widać byliśmy w błędzie – swój debiutancki singiel zaprezentowała właśnie… SexMasterka, polska YouTuberka, która w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zasłynęła w serwisie głównie z filmików dotyczących seksu. Żarty jednak na bok, gdyż utwór Anieli Bogusz ma realne szanse na zostanie kolejnym hitem internetu.

Piosenka “Poka Sowe” miała swoją premierę wraz z teledyskiem 22 kwietnia na kanale SexMasterki w serwisie YouTube. Oficjalnym dystrybutorem nagrania jest wytwórnia SOUL RECORDS, natomiast za reżyserię klipu odpowiedzialny jest Kamil Stanek. Jak nietrudno się domyślić singiel błyskawicznie rozprzestrzenia się w sieci, a komentarze pod filmikiem nie pozostawiają absolutnie żadnej wątpliwości w kwestii jego jakości muzycznej i tekstowej. Odnosimy jednak wrażenie, że samej zainteresowanej chyba własnie o to chodziło…

SexMasterka - Poka Sowe cover

SexMasterka / SOUL RECORDS

Efekty pracy Anieli Bogusz prezentujemy Wam oczywiście poniżej i pozostawiamy do indywidualnej oceny. Ostrzegamy jednak, że nie jest to materiał dla ludzi o słabych nerwach, a o odzobaczeniu tego co Was czeka możecie zapomnieć.

Udostępnij na Google Plus