Kim jest BRY? Poznaj artystę! | POPHEART.pl

ODKRYWAMY: Bry

Dawno nie było wpisu z naszej serii “Odkrywamy”, więc powracamy z kolejnym nowym i godnym uwagi artystą. Dziś przedstawiamy Wam BRY!

Brian O’Reilly, który na scenie występuje jako BRY, to irlandzki wokalista, autor tekstów oraz bloger. Muzyka swoja karierę zaczynał wrzucając swoje nagrania na YouTube. Przez ponad trzy lata występował na całym świecie bez pomocy managera, producenta i wytwórni płytowej. W 2015 roku piosenkarz ogłosił, że pracuje nad debiutancką płytą z Greg Wells, który na swoim koncie ma współpracę m.in. z Katy Perry czy Adele. Ostatecznie płyta do sklepów trafiła 11 listopada 2016 roku i jej tytuł to po prostu “BRY”. W międzyczasie artysta występował jako support podczas europejskiej części trasy twenty one pilots.

BRY już niedługo wystąpi w Polsce! Na początku na festiwalu Enea Spring Break, a kilka dni później (29 kwietnia) w Proximie w Warszawie. Bilety na klubowy koncert można kupować za pośrednictwem stron www.go-ahead.pl,www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn!Udostępnij na Google Plus